Uit Hack42
Ga naar: navigatie, zoeken
k (Overige rollen)
k (Contactpersonen)
Regel 82: Regel 82:
 
|Wiki BOFH|| [[Stitch]]|| [mailto:stitch@hack42.nl stitch@hack42.nl]
 
|Wiki BOFH|| [[Stitch]]|| [mailto:stitch@hack42.nl stitch@hack42.nl]
 
|-
 
|-
|Barbeheer|| [[Gebruiker:Uylie|Uylie]]
+
|Barbeheer|| [[Gebruiker:Uylie|Uylie]] [mailto:uylie@hack42.nl uylie@hack42.nl]
 
|-
 
|-
 
|[[Museum]]commissie|| [[Gebruiker:Stoneshop|Stoneshop]] & [[Gebruiker:Denz|Denz]] & [[Gebruiker:MacSimski|MacSimski]]  & [[Gebruiker:Bix|Bix]]|| [mailto:museum@hack42.nl museum@hack42.nl]
 
|[[Museum]]commissie|| [[Gebruiker:Stoneshop|Stoneshop]] & [[Gebruiker:Denz|Denz]] & [[Gebruiker:MacSimski|MacSimski]]  & [[Gebruiker:Bix|Bix]]|| [mailto:museum@hack42.nl museum@hack42.nl]
 
|-
 
|-
|Huisfotograaf|| [[Gebruiker:Dvanzuijlekom|Dvanzuijlekom]]||
+
|Huisfotograaf|| [[Gebruiker:Dvanzuijlekom|Dvanzuijlekom]]|| [mailto:dvanzuijlekom@hack42.nl dvanzuijlekom@hack42.nl]
 
|}
 
|}
  
 
__NOTOC__
 
__NOTOC__

Versie van 30 okt 2018 om 21:35

Contact

Deelnemer worden? Kijk dan even op de meedoen-pagina.

Vrijland. Koningsweg 31a, Arnhem

Bezoekadres / De Space

Koningsweg 31a
6816 TG Arnhem
The Netherlands

Zie ook: Routebeschrijving (Nederlands) - Directions (English)
Zie ook: Space

Postadres

Stichting Hack42
Postbus 1113
6801 BC ARNHEM

Bel de space

De spacefoon is te bereiken op: 06 - 17 988 509
Alleen als er iemand in de space aanwezig is, natuurlijk.

Email

Algemeen: info@hack42.nl
Bestuur: bestuur@hack42.nl
Hardware donaties: inventaris@hack42.nl
Obscure hardware donaties: museum@hack42.nl

Kamer van Koophandel

KvK-nummer: 09220495

Bankgegevens

ABN AMRO: 57.23.10.633 t.n.v. Stichting Hack42 te Arnhem
IBAN: NL17ABNA0572310633 / BIC: ABNANL2A
PayPal: donaties@hack42.nl

Onze Bar heeft een eigen rekeningnummer. Zie: Bar-betaalgegevens.

Overig

Mailing list

Hack42 Mailinglist (Zie ook mailinglist)

Chat / Internet

irc.oftc.net #hack42
Heb je geen IRC-programma? Geen nood! Open deze link en vul eerst even je nickname in.
Twitter
Linkedin
Github
Meetup
Facebook
Instagram
Hackerspaces.org
Flickr
Instructables
BookCrossing

Contactpersonen

Bestuur

Voorzitter Lurwah Tijmen Leroi voorzitter@hack42.nl
Secretaris Spider Sanne Versteegen secretaris@hack42.nl
Penningmeester BugBlue Mendel Mobach penningmeester@hack42.nl
Algemeen bestuurslid ObiToo Hans Nijntjes obitoo@hack42.nl
Ersatzführer dvanzuijlekom Dennis van Zuijlekom dvanzuijlekom@hack42.nl

Overige rollen

Serveradmin en netwerkbeheer BugBlue mendel@hack42.nl
Wiki BOFH Stitch stitch@hack42.nl
Barbeheer Uylie uylie@hack42.nl
Museumcommissie Stoneshop & Denz & MacSimski & Bix museum@hack42.nl
Huisfotograaf Dvanzuijlekom dvanzuijlekom@hack42.nl