Uit Hack42
Ga naar: navigatie, zoeken
(→‎Chat / Internet: aparte pagina voor IRC)
Regel 46: Regel 46:
  
 
=== Chat / Internet ===
 
=== Chat / Internet ===
: [irc://irc.oftc.net/hack42 irc.oftc.net #hack42]
+
: [[IRC]]
:: Heb je geen IRC-programma? Geen nood! Open [https://webchat.oftc.net/?channels=%23hack42&uio=d4 deze link] en vul eerst even je nickname in.
 
 
: [https://twitter.com/hack42 Twitter]
 
: [https://twitter.com/hack42 Twitter]
 
: [https://www.linkedin.com/groups/2700327/ Linkedin]
 
: [https://www.linkedin.com/groups/2700327/ Linkedin]

Versie van 16 jul 2019 om 16:32

Contact

Deelnemer worden? Kijk dan even op de meedoen-pagina.

Vrijland. Koningsweg 31a, Arnhem

Bezoekadres / De Space

Koningsweg 31a
6816 TG Arnhem
The Netherlands

Zie ook: Routebeschrijving (Nederlands) - Directions (English)
Zie ook: Space

Postadres

Stichting Hack42
Postbus 1113
6801 BC ARNHEM

Bel de space

De spacefoon is te bereiken op: 06 - 17 988 509
Alleen als er iemand in de space aanwezig is, natuurlijk.

Email

Algemeen: info@hack42.nl
Bestuur: bestuur@hack42.nl
Hardware donaties: inventaris@hack42.nl
Obscure hardware donaties: museum@hack42.nl

Kamer van Koophandel

KvK-nummer: 09220495

Bankgegevens

ABN AMRO: 57.23.10.633 t.n.v. Stichting Hack42 te Arnhem
IBAN: NL17ABNA0572310633 / BIC: ABNANL2A
PayPal: donaties@hack42.nl <paypal></paypal>

Onze Bar heeft een eigen rekeningnummer. Zie: Bar-betaalgegevens.

Overig

Mailing list

Hack42 Mailinglist (Zie ook mailinglist)

Chat / Internet

IRC
Twitter
Linkedin
Github
Meetup
Facebook
Instagram
Hackerspaces.org
Flickr
Instructables
BookCrossing

Contactpersonen

Bestuur

Voorzitter Lurwah Tijmen Leroi voorzitter@hack42.nl
Secretaris Spider Sanne Versteegen secretaris@hack42.nl
Penningmeester BugBlue Mendel Mobach penningmeester@hack42.nl
Ersatzführer dvanzuijlekom Dennis van Zuijlekom dvanzuijlekom@hack42.nl

Overige rollen

Serveradmin en netwerkbeheer BugBlue mendel@hack42.nl
Wiki BOFH Stitch stitch@hack42.nl
Barbeheer Uylie uylie@hack42.nl
Museumcommissie Stoneshop & Denz & MacSimski & Bix museum@hack42.nl
Huisfotograaf Dvanzuijlekom dvanzuijlekom@hack42.nl