Uit Hack42
Ga naar: navigatie, zoeken
(→‎Chat / Internet: link naar Signal-pagina)
Regel 48: Regel 48:
 
: [[IRC]]
 
: [[IRC]]
 
: [[Signal]]
 
: [[Signal]]
 +
: [[Mastodon]]
 
: [https://twitter.com/hack42 Twitter]
 
: [https://twitter.com/hack42 Twitter]
 
: [https://www.linkedin.com/groups/2700327/ Linkedin]
 
: [https://www.linkedin.com/groups/2700327/ Linkedin]

Versie van 12 feb 2020 om 09:24

Contact

Deelnemer worden? Kijk dan even op de meedoen-pagina.

Vrijland. Koningsweg 31a, Arnhem

Bezoekadres / De Space

Koningsweg 31a
6816 TG Arnhem
The Netherlands

Zie ook: Routebeschrijving (Nederlands) - Directions (English)
Zie ook: Space

Postadres

Stichting Hack42
Postbus 1113
6801 BC ARNHEM

Bel de space

De spacefoon is te bereiken op: 06 - 17 988 509
Alleen als er iemand in de space aanwezig is, natuurlijk.

Email

Algemeen: info@hack42.nl
Bestuur: bestuur@hack42.nl
Hardware donaties: inventaris@hack42.nl
Obscure hardware donaties: museum@hack42.nl

Kamer van Koophandel

KvK-nummer: 09220495

Bankgegevens

ABN AMRO: 57.23.10.633 t.n.v. Stichting Hack42 te Arnhem
IBAN: NL17ABNA0572310633 / BIC: ABNANL2A
PayPal: donaties@hack42.nl <paypal></paypal>

Onze Bar heeft een eigen rekeningnummer. Zie: Bar-betaalgegevens.

Overig

Mailing list

Hack42 Mailinglist (Zie ook mailinglist)

Chat / Internet

IRC
Signal
Mastodon
Twitter
Linkedin
Github
Meetup
Facebook
Instagram
Hackerspaces.org
Flickr
Instructables
BookCrossing

Contactpersonen

Bestuur

Voorzitter Lurwah Tijmen Leroi voorzitter@hack42.nl
Secretaris Spider Sanne Versteegen secretaris@hack42.nl
Penningmeester BugBlue Mendel Mobach penningmeester@hack42.nl
Ersatzführer dvanzuijlekom Dennis van Zuijlekom dvanzuijlekom@hack42.nl

Overige rollen

Serveradmin en netwerkbeheer BugBlue & dvanzuijlekom mendel@hack42.nl
Wiki BOFH Stitch stitch@hack42.nl
Barbeheer Uylie & Scratte & Rizoom bar@hack42.nl
Museumcommissie Stoneshop & Denz & MacSimski & Bix museum@hack42.nl
Huisfotograaf Dvanzuijlekom dvanzuijlekom@hack42.nl