Uit Hack42
Versie door Spider (overleg | bijdragen) op 7 sep 2020 om 11:11 (→‎Bel de space)
(wijz) ← Oudere versie | Huidige versie (wijz) | Nieuwere versie → (wijz)
Ga naar: navigatie, zoeken

Contact

Deelnemer worden? Kijk dan even op de meedoen-pagina.

Pand Krukjesweg 4.2, Cruquiusweg 3, Arnhem

Bezoekadres / De Space

Cruquiusweg 3
6827 BL Arnhem
The Netherlands

Zie ook: Space, Routebeschrijving

Oud bezoekadres / Vrijland

Koningsweg 31a
6816 TG Arnhem
The Netherlands

Zie ook: Routebeschrijving (Nederlands) - Directions (English)

Bel de space

De spacefoon is te bereiken op: 06 - 17 988 509
Alleen als er iemand in de space aanwezig is, natuurlijk. Je belt naar een gebouw, niet naar een persoon dus je hebt geen idee wie je aan de lijn krijgt; het zou zomaar een willekeurige bezoeker kunnen zijn. En mocht je iemand treffen met een mening, dan is die mening waarschijnlijk niet representatief voor alle deelnemers, of voor de stichting.

Email

Algemeen: info@hack42.nl
Bestuur: bestuur@hack42.nl
Hardware donaties: inventaris@hack42.nl
Obscure hardware donaties: museum@hack42.nl

Kamer van Koophandel

KvK-nummer: 09220495

Bankgegevens

ABN AMRO: 57.23.10.633 t.n.v. Stichting Hack42 te Arnhem
IBAN: NL17ABNA0572310633 / BIC: ABNANL2A
PayPal: donaties@hack42.nl <paypal></paypal>

Onze Bar heeft een eigen rekeningnummer. Zie: Bar-betaalgegevens.

Overig

Mailing list

Hack42 Mailinglist (Zie ook mailinglist)

Chat / Internet

IRC
Signal
Mastodon
Twitter
Linkedin
Github
Meetup
Facebook
Instagram
Hackerspaces.org
Flickr
Instructables
BookCrossing

Contactpersonen

Bestuur

Voorzitter dvanzuijlekom Dennis van Zuijlekom voorzitter@hack42.nl
Secretaris Spider Sanne Versteegen secretaris@hack42.nl
Penningmeester BugBlue Mendel Mobach penningmeester@hack42.nl

Overige rollen

Serveradmin en netwerkbeheer Rq & SA007 & Arj & BugBlue & dvanzuijlekom mendel@hack42.nl
Wiki BOFH Stitch stitch@hack42.nl
Barbeheer Scratte & Rizoom & Rq bar@hack42.nl
Webshop beheerders Lurwah & Dvanzuijlekom shop@hack42.nl
Museumcommissie Stoneshop & Denz & MacSimski & Bix museum@hack42.nl
Huisfotograaf Dvanzuijlekom dvanzuijlekom@hack42.nl