|  (→Wie) | |||
| Regel 26: | Regel 26: | ||
| Geef je op via het onderstaande formulier (button voor Wiki gebruikers). Geef op de doodle pagina s.v.p. ook aan wanneer jou het beste uitkomt. | Geef je op via het onderstaande formulier (button voor Wiki gebruikers). Geef op de doodle pagina s.v.p. ook aan wanneer jou het beste uitkomt. | ||
| − | *  | + | * {{Mentioneduserbutton|WitchDoc}} | 
| * {{Mentioneduserbutton|SA007}} | * {{Mentioneduserbutton|SA007}} | ||
| * {{Mentioneduserbutton|Stoneshop}} | * {{Mentioneduserbutton|Stoneshop}} | ||
Versie van 3 dec 2012 23:20
| Workshop: AnyKey/SMD Solderen | |
|---|---|
| Naam | AnyKey/SMD Solderen | 
| Locatie | Hack42 | 
| Ruimte | Vossehol | 
| Datum | januari 01, 2013 00:00:00 - februari 01, 2013 00:00:00 | 
| Contact | WitchDoc | 
| Info | Leer SMD solderen aan de hand van een AnyKey ontwikkelbordje. | 
Wat
Tim en Matthias van Anykey0x willen graag een workshop SMD solderen geven. De basis voor deze workshop is een 1x1 inch ontwikkelbordje met een ARM Cortex M3 processor. Aansluitend aan het solderen wordt een introductie in het programmeren van het bordje gegeven. De workshop gaat waarschijnlijk een middag en avond in beslag nemen en wordt daarom op een zaterdag of zondag gegeven.
Zoals gezegd wordt de workshop gegeven door Tim en Matthias, zij hebben het Anykey bordje ontwikkeld. Zij brengen zelf enkele hotair-soldeerstations mee. Met onze eigen erbij kunnen zo'n tien deelnemers meedoen, als we nog een extra hotairstation kunnen regelen kunnen er nog enkele extra deelnemers bij.
Omdat Tim en Matthias geen nederlands spreken zal de voertaal bij deze workshop engels zijn.
Kosten
De kosten zijn 25,- Euro voor onderdelen en materialen en 10,- Euro bijdrage aan de reiskosten van de sprekers (bij 10 deelnemers, de reis- en onkosten van 100,- euro worden verdeeld onder het aantal deelnemers).
Wanneer
Tim heeft een doodle gemaakt voor een aantal mogelijke dagen in januari 2013.
Wie
Geef je op via het onderstaande formulier (button voor Wiki gebruikers). Geef op de doodle pagina s.v.p. ook aan wanneer jou het beste uitkomt.
 WitchDoc WitchDoc WitchDoc WitchDoc
 Wie?:
 Projecten: BusNotifier, CeeDeesplay, GateControldevice, Marvin, RomanRotate
 Madskills:
 Klik voor meer info...
 SA007 SA007 SA007 SA007
 Wie?: Deelnemer
 Projecten: Optima Laser Engraver fix0ren, BatZapper, Sneller internet, Software defined radio
 Madskills:
 Klik voor meer info...
 Stoneshop Stoneshop Stoneshop Stoneshop
 Wie?: Bijdrager
 Projecten: MuseumDatabase, Optima Laser Engraver fix0ren, BakelietPunkGSM, Butterfleee, Etherflipperinterface, Hack42Clock, ShallowServer, RomanRotate
 Madskills:
 Klik voor meer info...
 Dvanzuijlekom Dvanzuijlekom Dvanzuijlekom Dvanzuijlekom
 Wie?: niet opgegeven
 Projecten: Cafe Meijers Expo, 0xff, Alot of Geekiness, Hard Disk Drive Hacks, HackInk, NERF Hacks, OHAI!, PROhacks, Smart Blockchain Technology, SpacePlan, Wall of Fail, pentainer, Toilethumor, Zuil, Nerd Bird Nest Box, RomanRotate
 Madskills: geen opgegeven
 Klik voor meer info...
Geen wiki account?
Heb je geen account? Gebruik dan onderstaand formulier om je voor deze activiteit aan te melden: <EmailForm>
| Naam: <emailform name=30 /> | |
| Emailadres: <emailform from=30 /> | |
| Opmerkingen: <emailform comments=50x8 /> | |
| <emailform submit="Aanmelden" /> | |
</emailform> <emailform result> Bedankt voor je aanmelding
| From: <emailform name /> <<emailform from />> Opmerkingen: <emailform comments /> | 
</emailform>

