Uit Hack42
| Regel 6: | Regel 6: | ||
|- | |- | ||
| Print inschrijflijst voor bardienst draaien || ? | | Print inschrijflijst voor bardienst draaien || ? | ||
| + | |- | ||
| + | | Partytenten opbouwen voor 15:00 uur || {{Mentioneduserbutton|Stitch}} + ? | ||
|- | |- | ||
| − | | Bardienst draaien || {{Mentioneduserbutton|WitchDoc}} {{Mentioneduserbutton|BugBlue}} {{Mentioneduserbutton|Gmc}} | + | | Bardienst draaien || {{Mentioneduserbutton|WitchDoc}} + {{Mentioneduserbutton|BugBlue}} + {{Mentioneduserbutton|Gmc}} + ? |
|- | |- | ||
| Keukendienst draaien || Sabine + ? | | Keukendienst draaien || Sabine + ? | ||
Versie van 22 sep 2013 08:46
Deze pagina is voor hack42 en deelnemers, voel je vrij om langs te komen en te helpen met inrichten :)
Todo tijdens afterparty
Todo voorbereiding
| Wat | Wie | Prio / Done | Opmerkingen |
|---|---|---|---|
| Notificatie drukte/overlast c.q. uitnodiging richting KKN bewoners | Moem | Hoog | |
| Boodschappen doen Makro | ? | Hoog | Onderdelen voor Tosti's en Bittergarnituur en Borrelnootjesdingen |
| Bartap huren bij Sligro | BugBlue | ||
| Hackerbier halen in Kleve | Stoneshop | ||
| Hal opruimen | BugBlue | ||
| Oud ijzer wegbrengen | BugBlue | Hoog | ingepland voor de 27e |
| Lounge opruimen | Spider | Hoog | |
| Koelkasten stocken | WitchDoc | Hoog | |
| Matehok organiseren | BugBlue | ||
| Lezingenzaal inrichten | ? | Middel | |
| Buiten opruimen | ? | Hoog | |
| Soldeerlab opruimen | ? | ||
| Makerlab opruimen | ? | ||
| Stofhok opruimen | Moem | ||
| Storage opruimen | ? | Laag | |
| Vossenhol opruimen | WitchDoc | ||
| Laserlab opruimen | ? | ||
| Hallen opruimen | ? | Hoog | |
| Zolderplafond fixen | Moem | ||
| Toiletten schoonmaken | Lurwah | ||
| Keuken opruimen | Lurwah | +bio-lab | |
| Poort maken | ? | ||
| Bordjes ophangen | ? | ||
| Museum aanzetten | ? | Laag | |
| 1px display fixen | SA007 | ||
| DJ set bouwen/regelen | ? | Laag | |
| Verlichting buiten regelen | SA007 WitchDoc | ||
| Achtertuin party-baar maken | SA007 | Achterplaatsje is vrij van gaten, heeft een pad en verlichting |
Opmerkingen
- WitchDoc (overleg): Kunnen we wat "straatlampjes"/verlichting van Ohm lenen?
- WitchDoc (overleg): Partytenten dienen voorzien te zijn van;
- Vliegertouw
- retourkaartjes (If you find this item please send an e-mail to ...)