Uit Hack42
(For a start) |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | |||
{| | {| | ||
| − | ! IC !! Aantal op voorraad in lab2 | + | ! IC !! Aantal op voorraad in lab2 !! Link |
|- | |- | ||
| − | | 555 || 550 | + | | 555 || 550 || http://en.wikipedia.org/wiki/555_timer_IC |
|- | |- | ||
| − | | 556 || 13 | + | | 556 || 13 || http://en.wikipedia.org/wiki/555_timer_IC |
|- | |- | ||
| − | | mc1488f || 12 | + | | mc1488f || 12 |
|- | |- | ||
| − | | 2917 || 10 | + | | 2917 || 10 || http://www.bilact.ru/rs/datasheets/pdf/232_2582.pdf |
|- | |- | ||
| − | | 4001 || 20 | + | | 4001 || 20 || http://www.kpsec.freeuk.com/components/cmos.htm |
|- | |- | ||
| − | | 4011 || 20 | + | | 4011 || 20 || http://www.kpsec.freeuk.com/components/cmos.htm |
|- | |- | ||
| − | | 4013 || 25 | + | | 4013 || 25 || http://www.kpsec.freeuk.com/components/cmos.htm |
|- | |- | ||
| − | | 4015 || 4 | + | | 4015 || 4 || http://en.wikibooks.org/wiki/Practical_Electronics/IC/4015 |
|- | |- | ||
| 4030 || 38 | | 4030 || 38 | ||
Versie van 30 mrt 2011 14:57
| IC | Aantal op voorraad in lab2 | Link |
|---|---|---|
| 555 | 550 | http://en.wikipedia.org/wiki/555_timer_IC |
| 556 | 13 | http://en.wikipedia.org/wiki/555_timer_IC |
| mc1488f | 12 | |
| 2917 | 10 | http://www.bilact.ru/rs/datasheets/pdf/232_2582.pdf |
| 4001 | 20 | http://www.kpsec.freeuk.com/components/cmos.htm |
| 4011 | 20 | http://www.kpsec.freeuk.com/components/cmos.htm |
| 4013 | 25 | http://www.kpsec.freeuk.com/components/cmos.htm |
| 4015 | 4 | http://en.wikibooks.org/wiki/Practical_Electronics/IC/4015 |
| 4030 | 38 | |
| 4048 | 3 | |
| 4071 | 4 | |
| 4093 | 31 | |
| 7400 | 12 | |
| 7400 | 24 | |
| 7402 | 12 | |
| 7404 | 12 | |
| 7404 | 12 | |
| 7407 | 5 | |
| 7408 | 12 | |
| 7410 | 12 | |
| 7410 | 12 | |
| 7427 | 12 | |
| 7430 | 12 | |
| 7432 | 35 | |
| 7438 | 10 | |
| 7438 | 24 | |
| 7442 | 12 | |
| 7451 | 12 | |
| 7460 | 19 | |
| 7464 | 11 | |
| 7464 | 12 | |
| 7486 | 12 | |
| 14585 | 100 | |
| 74121 | 10 | |
| 74132 | 26 | |
| 74136 | 87 | |
| 74139 | 12 | |
| 74151 | 24 | |
| 74153 | 10 | |
| 74158 | 12 | |
| 74158 | 12 | |
| 74161 | 12 | |
| 74241 | 17 | |
| 74244 | 9 | |
| 74245 | 10 | |
| 74257 | 12 | |
| 74259 | 12 | |
| 74273 | 8 | |
| 74280 | 12 | |
| 74280 | 12 | |
| 74299 | 2 | |
| 74373 | 8 | |
| 74373 | 9 | |
| 74374 | 8 | |
| 74521 | 9 | |
| 74533 | 9 | |
| 74543 | 7 | |
| 74569 | 8 | |
| 74640 | 9 | |
| 74651 | 7 | |
| 74670 | 12 | |
| dp83048bn | 8 | |
| 84373 | 12 |
Voet:
- 18pins * 33
- 16pins * 248
- 14pins * 204
- 8pins * 580
Ledbars 8 rchthoekig in een houder * 9