Uit Hack42
| Regel 4: | Regel 4: | ||
! IC !! Aantal op voorraad in lab2 !! Link | ! IC !! Aantal op voorraad in lab2 !! Link | ||
|- | |- | ||
| − | | 555 || | + | | 555 || 553 || http://en.wikipedia.org/wiki/555_timer_IC |
|- | |- | ||
| 556 || 13 || http://en.wikipedia.org/wiki/555_timer_IC | | 556 || 13 || http://en.wikipedia.org/wiki/555_timer_IC | ||
|- | |- | ||
| − | | mc1488f || 23 | + | | mc1488f/sn75188 || 23 |
|- | |- | ||
| − | | mc1489f || | + | | mc1489f/sn75189 || 23 |
|- | |- | ||
| − | | 2917 || | + | | 2917 || 16 || http://www.bilact.ru/rs/datasheets/pdf/232_2582.pdf |
|- | |- | ||
| 4001 || 20 || http://www.kpsec.freeuk.com/components/cmos.htm | | 4001 || 20 || http://www.kpsec.freeuk.com/components/cmos.htm | ||
| Regel 102: | Regel 102: | ||
| 74240 || 17 | | 74240 || 17 | ||
|- | |- | ||
| − | | 74244 || | + | | 74244 || 12 |
|- | |- | ||
| − | | 74245 || | + | | 74245 || 18 |
|- | |- | ||
| 74253 || 12 | | 74253 || 12 | ||
| Regel 118: | Regel 118: | ||
| 74280 || 24 | | 74280 || 24 | ||
|- | |- | ||
| − | | 74299 || | + | | 74299 || 9 |
|- | |- | ||
| 74373 || 8 | | 74373 || 8 | ||
|- | |- | ||
| − | | 74373 || | + | | 74373 || 11 |
|- | |- | ||
| 74374 || 8 | | 74374 || 8 | ||
Versie van 31 mrt 2011 21:01
Wat is wat: The Giant Internet IC Masturbator
| IC | Aantal op voorraad in lab2 | Link |
|---|---|---|
| 555 | 553 | http://en.wikipedia.org/wiki/555_timer_IC |
| 556 | 13 | http://en.wikipedia.org/wiki/555_timer_IC |
| mc1488f/sn75188 | 23 | |
| mc1489f/sn75189 | 23 | |
| 2917 | 16 | http://www.bilact.ru/rs/datasheets/pdf/232_2582.pdf |
| 4001 | 20 | http://www.kpsec.freeuk.com/components/cmos.htm |
| 4011 | 20 | http://www.kpsec.freeuk.com/components/cmos.htm |
| 4013 | 25 | http://www.kpsec.freeuk.com/components/cmos.htm |
| 4015 | 4 | http://en.wikibooks.org/wiki/Practical_Electronics/IC/4015 |
| 4030 | 38 | |
| 4048 | 3 | |
| 4071 | 4 | |
| 4093 | 31 | |
| 7400 | 12 | |
| 7400 | 24 | |
| 7402 | 35 | |
| 7404 | 24 | |
| 7407 | 5 | |
| 7408 | 36 | |
| 7410 | 36 | |
| 7420 | 24 | |
| 7427 | 12 | |
| 7430 | 24 | |
| 7432 | 35 | |
| 7438 | 82 | |
| 7240 | 8 | |
| 7442 | 12 | |
| 7451 | 12 | |
| 7460 | 19 | |
| 7464 | 47 | |
| 7485 | 24 | |
| 7486 | 12 | |
| 8227 | 11 | |
| 8627 | 10 | |
| 14585 | 100 | |
| 74121 | 10 | |
| 74132 | 26 | |
| 74136 | 87 | |
| 74139 | 24 | |
| 74151 | 24 | |
| 74153 | 22 | |
| 74158 | 12 | |
| 74158 | 12 | |
| 74161 | 12 | |
| 74163 | 21 | |
| 74164 | 12 | |
| 74182 | 12 | |
| 74241 | 17 | |
| 74240 | 17 | |
| 74244 | 12 | |
| 74245 | 18 | |
| 74253 | 12 | |
| 74257 | 12 | |
| 74259 | 12 | |
| 74273 | 17 | |
| 74279 | 12 | |
| 74280 | 24 | |
| 74299 | 9 | |
| 74373 | 8 | |
| 74373 | 11 | |
| 74374 | 8 | |
| 74521 | 9 | |
| 74533 | 18 | |
| 74543 | 7 | |
| 74569 | 8 | |
| 74590 | 12 | |
| 74640 | 9 | |
| 74651 | 7 | |
| 74657 | 7 | |
| 74670 | 12 | |
| 74688 | 9 | |
| dp83048bn | 8 | |
| 84373 | 12 |
Voet:
- 24wide * 3
- 24pins * 72
- 22pins * 26
- 20pins * 32
- 18pins * 53
- 16pins * 248
- 14pins * 204
- 8pins * 580
Ledbars 8 rchthoekig in een houder * 9