Uit Hack42
| Regel 149: | Regel 149: | ||
|Nee ||Plakzuil ||Kronenburgsingel (ter hoogte van winkelcentrum Kronenburg) ||Zuid ||Vredenburg/Kronenburg ||Kronenburg | |Nee ||Plakzuil ||Kronenburgsingel (ter hoogte van winkelcentrum Kronenburg) ||Zuid ||Vredenburg/Kronenburg ||Kronenburg | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Ja ||Plakzuil ||Dr J. den Uylsingel/ Marga Klompélaan ||Zuid ||Rijkerswoerd ||Rijkerswoerd-West |
|- | |- | ||
|Nee ||Plakzuil ||Hoefbladlaan/Dovenetellaan (ter hoogte van winkelcentrum) ||Zuid ||Malburgen-West ||Malburgen-West | |Nee ||Plakzuil ||Hoefbladlaan/Dovenetellaan (ter hoogte van winkelcentrum) ||Zuid ||Malburgen-West ||Malburgen-West | ||
Versie van 2 okt 2025 12:30
| Open Dag: Weekend van de Wetenschap 2025 | |
|---|---|
| Naam | Weekend van de Wetenschap 2025 |
| Locatie | Hack42 |
| Datum | 2025/10/04 10:00:00 - 2025/10/04 17:30:00 |
| Contact | Bestuur |
| Info | Opendaggen! |
Dit is de orga-pagina voor onze deelnemers. Bezoekers vinden meer info hier:
WvdW coordinatie
Week vooraf
| TODO [aantal personen nodig] | wie | tijdstip |
|---|---|---|
| flexlab opruimen [2?] | ||
| buiten opruimen (liefst ook onkruid) [2?] | ||
| gameroom opruimen [2?] | ||
| museum opruimen [2!] | cat | 28 sep |
| entree opruimen [2!] | ||
| cleanroom opruimen [2?] | ||
| stofhok opruimen [2?] | ||
| schoonmaken [2] | ||
| barteam regelen [1] | ||
| lunch inkopen en taart maken/bakken | TangerineLop | |
| avondeten regelen: Linzensoep! [1] | Lurwah |
Op de dag zelf
~9:30 deelnemers aanwezig
Verantwoordelijkheden waar we personen voor nodig hebben:
- deelnemers die rondleidingen geven
- iedere ruimte deelnemers die Leuke Dingen Doen
- barteam
| TODO [aantal personen nodig] | wie | tijdstip |
|---|---|---|
| deelnemers die rondleidingen geven [>2] | hele dag | |
| bar, koffie en eten [2] | ||
| flexlab deelnemers die Leuke Dingen Doen [>2] | Squirl | |
| kubus deelnemers die Leuke Dingen Doen [>1] | ||
| lounge deelnemers die Leuke Dingen Doen [>1] |
TODO's om af te vinken:
- space open
- lampen aan
- vlaggen, banners, posters
- Kioskvlaggen via boven uithangen
- Popupbanner achter de voordeur
- gaming aan
- museum aan
- opgeruimd
- koffie gezet
- buitenkussens indien droog, popuptent voor regen
- Anti-parkeer-hekje op stoep
- stickers met namen deelnemers voor op shirts, of neem eigen merch mee!!!!!
10:00 deuren open
- hek open
- opletten dat je mede-deelnemers op tijd lunchen en zelf een leuke dag hebben
- sfeer bij bezoekers in de gaten houden
- foto’s/videos maken (met toestemming) voor blog-promo
Wie
Geef aan '+lunch' en/of '+soep' voor zover gewenst:
Squirl Squirl
Wie?: Deelnemer
Projecten: nog geen
Madskills:
Klik voor meer info... + lunch
Virtugon Virtugon
Wie?: Deelnemer
Projecten: nog geen
Madskills:
Klik voor meer info... + lunch
Scratte Scratte
Wie?: Deelnemer
Projecten: nog geen
Madskills:
Klik voor meer info... halve dag
TangerineLop TangerineLop
Wie?: Deelnemer, liefhebber van glitter en konijnen
Projecten: nog geen
Madskills:
Klik voor meer info...
Lurwah Lurwah
Wie?: Voorzitter
Projecten: Zuil, AntwoordenvelopHack, Biepje, Hack42-Mate, bLEnDer
Madskills:
Klik voor meer info... +soep
JanBee JanBee
Wie?: Deelnemer
Projecten: nog geen
Madskills:
Klik voor meer info... +lunch + soep
Duur Duur
Wie?:
Projecten: nog geen
Madskills:
Klik voor meer info...
BugBlue BugBlue
Wie?: Troll
Projecten: A Clockwork Orange, ATWebcam, DeurbelTelefoon, Key to Bits to Key, LedBanners, Leluq90, Makerbot, OneWireSwitch, Sinclair C5, Sleutelrekje, The Little Routing Engine That Could, Zwembad
Madskills:
Klik voor meer info...
Mack Mack
Wie?: Deelnemer
Projecten: Zonnebloem
Madskills:
Klik voor meer info... +lunch +soep
Mahjestic Mahjestic
Wie?: Deelnemer
Projecten: nog geen
Madskills:
Klik voor meer info... +soep
Cat Cat
Wie?: Deelnemer
Projecten: nog geen
Madskills:
Klik voor meer info... +lunch +soep
Michelli Michelli
Wie?: niet opgegeven
Projecten: nog geen
Madskills: geen opgegeven
Klik voor meer info... +lunch +soep
Boots Boots
Wie?: niet opgegeven
Projecten: nog geen
Madskills: geen opgegeven
Klik voor meer info... +lunch +soep
Bo Bo
Wie?: Deelnemer
Projecten: nog geen
Madskills:
Klik voor meer info... +lunch +soep
Spider Spider
Wie?: Secretaris, Gast
Projecten: nog geen
Madskills:
Klik voor meer info...
Denz Denz
Wie?: niet opgegeven
Projecten: Smart Blockchain Technology, MuseumDatabase
Madskills: geen opgegeven
Klik voor meer info... +lunch +soep
Dvanzuijlekom Dvanzuijlekom
Wie?: niet opgegeven
Projecten: Cafe Meijers Expo, 0xff, Alot of Geekiness, Hard Disk Drive Hacks, HackInk, NERF Hacks, OHAI!, PROhacks, Smart Blockchain Technology, SpacePlan, Wall of Fail, pentainer, Toilethumor, Zuil, Nerd Bird Nest Box, RomanRotate
Madskills: geen opgegeven
Klik voor meer info... +lunch +soep
Jos Jos
Wie?: Grote Vriend, Deelnemer
Projecten: Key to Bits to Key
Madskills:
Klik voor meer info... Met plus ook soep en lunch
Jos2 Jos2
Wie?: Deelnemer
Projecten: nog geen
Madskills:
Klik voor meer info... +lunch
Kraay89 Kraay89
Wie?: Deelnemer
Projecten: nog geen
Madskills:
Klik voor meer info... +lunch +soep
Posters plakken
Lijstje van https://opendata.arnhem.nl/datasets/Arnhem::plakplaatsen
| GEPLAKT? | TYPE | LOCATIE | NOORD/ZUID | WIJK | BUURT |
|---|---|---|---|---|---|
| Ja | Plakzuil | Ariën Verhoefstraat/Eusebiusplein | Noord | Centrum | Weverstraat |
| Ja | Plakzuil | Broerenstraat (ter hoogte van Stadhuis) | Noord | Centrum | Markt |
| Ja | Plakplaats | Nieuweplein (onder brug t.h.v. Rijnstraat/Vue bioscoop) | Noord | Centrum | Rijnstraat |
| Ja | Plakplaats | Doelenstraat/Bovenbeekstraat | Noord | Centrum | Rijnstraat |
| Ja | Plakzuil | Velperplein (thv huisnr 16) | Noord | Spijkerkwartier | Hommelstraat |
| Ja | Plakzuil | Kramersgildeplein (achter winkelcentrum Presikhaaf) | Noord | Presikhaaf-Oost | Winkelcentrum |
| Ja | Plakzuil | Winkelcentrum Presikhaaf, Gildemeestersplein, aan het eind van de laad en losstrook | Noord | Presikhaaf-Oost | Winkelcentrum |
| Ja | Plakzuil | Nassaustraat (hoek Oranjestraat) | Noord | Heijenoord/Lombok | Lombok |
| Ja | Plakzuil | Amsterdamseweg | Noord | Burgemeesterswijk/Hoogkamp | Burgemeesterswijk |
| Ja | Plakzuil | Sportcentrum Valkenhuizen | Noord | Monnikenhuizen | Klarenbeek |
| Nee | Plakzuil | Kronenburgsingel (ter hoogte van winkelcentrum Kronenburg) | Zuid | Vredenburg/Kronenburg | Kronenburg |
| Ja | Plakzuil | Dr J. den Uylsingel/ Marga Klompélaan | Zuid | Rijkerswoerd | Rijkerswoerd-West |
| Nee | Plakzuil | Hoefbladlaan/Dovenetellaan (ter hoogte van winkelcentrum) | Zuid | Malburgen-West | Malburgen-West |
| Nee | Plakzuil | Middelgraaflaan (ter hoogte van winkelcentrum) | Zuid | Malburgen-Oost (Zuid) | Middelgraaflaan e.o. |
| Nee | Plakzuil | Oostburgwal (ter hoogte van winkelcentrum De Laar-Oost) | Zuid | De Laar | De Laar-Oost |
| Nee | Plakzuil | Kroonse Wal/ Millweg (ter hoogte van winkelcentrum De Laar-West) | Zuid | De Laar | De Laar-West |
| Nee | Plakzuil | Winkelcentrum Schuytgraaf, tegenover snackbar Kwalitaria | Zuid | Schuytgraaf | Schuytgraaf-Centrum |
| Nee | Plakzuil | Winkelcentrum Elderveld | Zuid | Elderveld | Elderveld-Noord |