Uit Hack42
k |
|||
| Regel 4: | Regel 4: | ||
! !! Wit !! Zwart !! Opmerkingen | ! !! Wit !! Zwart !! Opmerkingen | ||
|- | |- | ||
| − | | Snijkop || | + | | Snijkop || Perfect || Perfect || - <s>foute conclusie</s> |
|- | |- | ||
| Pinfeed tractors || Perfect || Stuk || Op zwart omdraaien en dan is het weer goed | | Pinfeed tractors || Perfect || Stuk || Op zwart omdraaien en dan is het weer goed | ||
Versie van 18 sep 2011 19:59
Er zijn 2 snijplotter (wit en zwart) en dit zijn de verschillen en wat er stuk is
| Wit | Zwart | Opmerkingen | |
|---|---|---|---|
| Snijkop | Perfect | Perfect | - |
| Pinfeed tractors | Perfect | Stuk | Op zwart omdraaien en dan is het weer goed |
| Mainboard | Perfect | Stuk | Vermoedelijk zijn de elco's stuk, ofzoiets. |
| Voeding | Perfect | Perfect | - |
| Behuizing | Perfect | Mist een paar schroefjes | Schroefjes zoeken voor zwart en 2 boutjes (wrsch. M3) |
| Microswitches | Perfect | Vermoedelijk stuk | zwart maken |
| Software | V1.8 | V1.7 | Alle 2 goed genoeg voor ons |