Uit Hack42
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{|class="wikitable" |- |Voorzitter || Lurwah || Tijmen Leroi || [mailto:voorzitter@hack42.nl voorzitter@hack42.nl] |- |Secretaris || Gebruike...') |
|||
| (4 tussenliggende versies door een andere gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
{|class="wikitable" | {|class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| − | |Voorzitter || [[Gebruiker: | + | |Voorzitter || [[Gebruiker:Lurwah|Lurwah]] || Tijmen Leroi || [mailto:voorzitter@hack42.nl voorzitter@hack42.nl] |
|- | |- | ||
|Secretaris || [[Gebruiker:Spider|Spider]] || Sanne van Roon || [mailto:secretaris@hack42.nl secretaris@hack42.nl] | |Secretaris || [[Gebruiker:Spider|Spider]] || Sanne van Roon || [mailto:secretaris@hack42.nl secretaris@hack42.nl] | ||
|- | |- | ||
| − | |Penningmeester || [[Gebruiker: | + | |Penningmeester || [[Gebruiker:Scratte|Scratte]] || Marloes van der Wal || [mailto:penningmeester@hack42.nl penningmeester@hack42.nl] |
|- | |- | ||
| − | |Algemeen bestuurslid || [[Gebruiker: | + | |Algemeen bestuurslid || [[Gebruiker:Squirl|Squirl]] || Martijn Hooimeijer || [mailto:squirl@hack42.nl squirl@hack42.nl] |
| − | |||
| − | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 2 jan 2025 om 10:04
| Voorzitter | Lurwah | Tijmen Leroi | voorzitter@hack42.nl |
| Secretaris | Spider | Sanne van Roon | secretaris@hack42.nl |
| Penningmeester | Scratte | Marloes van der Wal | penningmeester@hack42.nl |
| Algemeen bestuurslid | Squirl | Martijn Hooimeijer | squirl@hack42.nl |