Uit Hack42
(→Inhoud: -) |
|||
| Regel 17: | Regel 17: | ||
! - !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! 8 | ! - !! 1 !! 2 !! 3 !! 4 !! 5 !! 6 !! 7 !! 8 | ||
|- | |- | ||
| − | | A || Polymorph || - || | + | | A || Polymorph || - || [[Gebruiker:Dvanzuijlekom/ZombieRepellent|SIG Sauer P226]] || - || Noedels Vis || - || Noedels Rund || - |
|- | |- | ||
| B || Nerds || - || CR2032 || - || opbergdoosjes || - || Lockpickset || - | | B || Nerds || - || CR2032 || - || opbergdoosjes || - || Lockpickset || - | ||
|- | |- | ||
| − | | C || Balisto || - || Chocolade Blauw || - || Breadboard || - || | + | | C || Balisto || - || Chocolade Blauw || - || Breadboard || - || Stroopwafel || - |
|- | |- | ||
| − | | D || | + | | D || [[Gebruiker:Dvanzuijlekom/ZombieRepellent|Sellier & Bellot 9x19 124gr. FMJ]] || Mars || Sticker || M&M Geel || Lion || Snickers || 2 DS18B20 || 1 DS18B20 |
|- | |- | ||
| E || evergreen || ? || Hack42Badge || Chocolade blauw (klein) || Chocolade bruin (klein) || M&M Bruin || Chocolade groen (klein) || spacenet password | | E || evergreen || ? || Hack42Badge || Chocolade blauw (klein) || Chocolade bruin (klein) || M&M Bruin || Chocolade groen (klein) || spacenet password | ||
Versie van 22 feb 2013 11:56
| Hack42 Tool 0xFEB0 | |
|---|---|
| Naam | 0xFEB0 |
| Omschrijving | Elektronica Automaat |
| Te gebruiken door | Iedereen |
| Kost gebruik geld? | |
| Locatie | Lounge |
| Sublocatie | |
| Eigenaar | Hack42 |
| THT | |
0xFEB0 is onze nieuwste snoepautomaat omgekat tot elektronica en andere spullen automaat
Inhoud
Nuon Windmodel
| - | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A | Polymorph | - | SIG Sauer P226 | - | Noedels Vis | - | Noedels Rund | - |
| B | Nerds | - | CR2032 | - | opbergdoosjes | - | Lockpickset | - |
| C | Balisto | - | Chocolade Blauw | - | Breadboard | - | Stroopwafel | - |
| D | Sellier & Bellot 9x19 124gr. FMJ | Mars | Sticker | M&M Geel | Lion | Snickers | 2 DS18B20 | 1 DS18B20 |
| E | evergreen | ? | Hack42Badge | Chocolade blauw (klein) | Chocolade bruin (klein) | M&M Bruin | Chocolade groen (klein) | spacenet password |
| F | Wafel | - | Torondo | - | Speculaasdingus | - | Kitkat | - |
| G | ? | - | ? | - | ? | - | ? | - |
