Uit Hack42
| Regel 14: | Regel 14: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| − | | Model || Naam || Aantal | + | | Model || Naam || Aantal || |
|- | |- | ||
| − | | M7504 || DEQNA || 2 | + | | M7504 || DEQNA || 2 || Ethernet controller |
|- | |- | ||
| − | | M7516 || DELQA || 2 | + | | M7516 || DELQA || 2 || Ethernet controller |
|- | |- | ||
| M7138 || LNV21 || 1 | | M7138 || LNV21 || 1 | ||
| Regel 24: | Regel 24: | ||
| M7195 || MXV21 || 2 | | M7195 || MXV21 || 2 | ||
|- | |- | ||
| − | | M8192 || KDJ11 | + | | M8192 || KDJ11 || 3 || 11/73 CPU |
|- | |- | ||
| − | | M8186 || KDF11 | + | | M8186 || KDF11 || 2 || 11/23 CPU |
|- | |- | ||
| M8059 || MSV11 || 1 | | M8059 || MSV11 || 1 | ||
|- | |- | ||
| − | | M7555 || RQDX3 || 1 | + | | M7555 || RQDX3 || 1 || Disk controller |
|- | |- | ||
| M7546 || TQK50 || 1 | | M7546 || TQK50 || 1 | ||
| Regel 69: | Regel 69: | ||
| M8028 || DLV11-F || 4 || async interface | | M8028 || DLV11-F || 4 || async interface | ||
|- | |- | ||
| − | | M8047-CA || MXV11-AC || | + | | M8047-CA || MXV11-AC || 4 || 16kx 16 mem + 2x async |
|- | |- | ||
| M7270 || KD11-HA || 4 || LSI11/2 | | M7270 || KD11-HA || 4 || LSI11/2 | ||
|- | |- | ||
| − | | M7555 || RQDX3 || 1 || | + | | M7555 || RQDX3 || 1 || Disk controller |
|- | |- | ||
| M8029 || RXV21 || 1 || RX02 controller | | M8029 || RXV21 || 1 || RX02 controller | ||
| Regel 79: | Regel 79: | ||
| M8043 || DLV11-M || 1 || | | M8043 || DLV11-M || 1 || | ||
|- | |- | ||
| − | | M7546 || TQK50 || 1 || | + | | M7546 || TQK50 || 1 || TK50 controller |
| + | |- | ||
| + | | M7516 || DELQA || 1 || Ethernet controller | ||
| + | |- | ||
| + | | M3104 || DHV11 || 3 || | ||
| + | |- | ||
| + | | M8639-YB || RQDX2 || 2 || | ||
| + | |- | ||
| + | | M8053-MA || DMV11 || 4 || | ||
|} | |} | ||
==== 3rd party ==== | ==== 3rd party ==== | ||
| Regel 93: | Regel 101: | ||
|- | |- | ||
| DILOG || DQ619 (RX02 controller) || 1 | | DILOG || DQ619 (RX02 controller) || 1 | ||
| + | |- | ||
| + | | DILOG || DQ236 (SMD controller) || 2 | ||
|} | |} | ||
Versie van 5 sep 2014 20:40
| Parts: Digital Flip Chips | |
|---|---|
| Rubriek | Het Museum |
| Fabrikant | |
| Model | Flip Chips |
| Naam | Digital Flip Chips |
| Type | Parts |
| Serial# | |
| Systeem | |
| Architectuur | |
| Systeembus/interface | |
| OS | |
| Netwerk | |
| Hostname | |
| IP Address | |
| DECnet Address | |
| MAC Address | |
| Collectiegegevens | |
| Eigenaar | Museum |
| Status | |
| Knowhow | Gebruiker:Stoneshop |
| Locatie | Depot |
| Label | |
| Herkomst | |
| Datum opname collectie | |
| Bekijk alle hardware - Ga naar het Museum - Nieuw item | |
DOOS 1
QBus
Digital
| Model | Naam | Aantal | |
| M7504 | DEQNA | 2 | Ethernet controller |
| M7516 | DELQA | 2 | Ethernet controller |
| M7138 | LNV21 | 1 | |
| M7195 | MXV21 | 2 | |
| M8192 | KDJ11 | 3 | 11/73 CPU |
| M8186 | KDF11 | 2 | 11/23 CPU |
| M8059 | MSV11 | 1 | |
| M7555 | RQDX3 | 1 | Disk controller |
| M7546 | TQK50 | 1 |
3rd party
| Vendor | Wat | Aantal |
| Monolithic | 32k x 16 mem | 2 |
| Chrislin Industries | CI-1103 32k x 16 mem | 1 |
| NatSemi | 32k x 16 mem | 2 |
DOOS 2
QBus
Digital
| Model | Naam | Aantal | |
| M7954 | IBV11 | 2 | IEEE488/GPIB |
| M8017 | DLV11-E | 2 | |
| M9404 | QBus cable connector | ||
| M9405 | QBus cable connector (mirror) | ||
| M9400-YB | TEV11 | 2 | QBus terminator |
| M7940 | DLV11 | 1 | async interface |
| M7941 | DRV11 | 4 | 16 bit parallel interface |
| M8028 | DLV11-F | 4 | async interface |
| M8047-CA | MXV11-AC | 4 | 16kx 16 mem + 2x async |
| M7270 | KD11-HA | 4 | LSI11/2 |
| M7555 | RQDX3 | 1 | Disk controller |
| M8029 | RXV21 | 1 | RX02 controller |
| M8043 | DLV11-M | 1 | |
| M7546 | TQK50 | 1 | TK50 controller |
| M7516 | DELQA | 1 | Ethernet controller |
| M3104 | DHV11 | 3 | |
| M8639-YB | RQDX2 | 2 | |
| M8053-MA | DMV11 | 4 |
3rd party
| Vendor | Wat | Aantal |
| Andromeda Systems | WDC11 (disk controller?) | 1 |
| DTC | D 11-1 (disk controller?) | 1 |
| MTI | MLV11H | 2 |
| DILOG | DQ619 (RX02 controller) | 1 |
| DILOG | DQ236 (SMD controller) | 2 |