Uit Hack42
| Regel 25: | Regel 25: | ||
| [[Gebruiker:Momo|Momo]] || X || X || - || X || X || X | | [[Gebruiker:Momo|Momo]] || X || X || - || X || X || X | ||
|- | |- | ||
| + | | [[Gebruiker:Moem|Moem]] || X || X || - || X || ? || X | ||
|- | |- | ||
| Jij? || ? || ? || ? || ? || ? || ? | | Jij? || ? || ? || ? || ? || ? || ? | ||
Versie van 19 sep 2011 16:09
| Instructie: MIG lasinstructie | |
|---|---|
| Naam | MIG lasinstructie |
| Locatie | Hack42 |
| Datum | Jan 13 1337 13:37:00 |
| Contact | Stoneshop |
| Info | Instructie MIG lassen |
| Voorzitter | Wijnand |
Een instructieavond MIG lassen, onder leiding van een docent autotechniek HAN.
Belangstelling hier aangeven, evenals voorkeursdatum. Begintijd 20:00. Max 6 deelnemers.
De instructieavond kan op een van de volgende dagen gegeven worden (zo nodig verschuiven of cancelen van MetaMeets of Hacktiviteiten wordt nog overwogen door het bestuur):
| Nick | Ma 26 sep | Di 27 sep | Ma 3 okt | Di 4 okt | Ma 10 okt | Di 11 okt |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BugBlue | X | X | - | X | X | X |
| Lurwah | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
| Aequitas | X | X | - | X | X | X |
| Momo | X | X | - | X | X | X |
| Moem | X | X | - | X | ? | X |
| Jij? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
