Uit Hack42
| Regel 4: | Regel 4: | ||
! Wat !! Wie !! Wanneer || en nu langer | ! Wat !! Wie !! Wanneer || en nu langer | ||
|- | |- | ||
| − | | Toilet || | + | | Toilet || [[Gebruiker:Lurwah|Lurwah]] || Za.ochtend || schoonmaken, rollen aanvullen etc... |
|- | |- | ||
| − | | Keuken || | + | | Keuken || [[Gebruiker:Lurwah|Lurwah]] || Za.ochtend || schoonmaken, klaarzetten spullen, koelkasten aanvullen etc |
|- | |- | ||
| Matehok || [[Gebruiker:BugBlue|BugBlue]] || Zaterdag || kabels opruimen, zooi naar boven brengen? | | Matehok || [[Gebruiker:BugBlue|BugBlue]] || Zaterdag || kabels opruimen, zooi naar boven brengen? | ||
| Regel 20: | Regel 20: | ||
| Makerlab || ? || ?? || Opruimen, stofzuigen, speaker connecten. | | Makerlab || ? || ?? || Opruimen, stofzuigen, speaker connecten. | ||
|- | |- | ||
| − | | Lezingenzaal || | + | | Lezingenzaal || [[Gebruiker:Lurwah|Lurwah]] || Za.ochtend || Stofzuigen |
|- | |- | ||
| Lounge || ? || ?? || Opruimen, stofzuigen, hout bijvullen, | | Lounge || ? || ?? || Opruimen, stofzuigen, hout bijvullen, | ||
| Regel 33: | Regel 33: | ||
|- | |- | ||
| Hal || ? || ?? || Spullen naar boven brengen. | | Hal || ? || ?? || Spullen naar boven brengen. | ||
| + | |- | ||
| + | | Inkopen BBQ || ? || ?? || VLEESCH en VEGA, en meer? | ||
|- | |- | ||
| BBQ || ? || Zaterdag || | | BBQ || ? || Zaterdag || | ||
|- | |- | ||
| Bardienst || ? || Zaterdag || | | Bardienst || ? || Zaterdag || | ||
| + | |- | ||
| + | | Rondleidingen ||? ||Zaterdag|| Gasten tijdens het feest de space showen | ||
| + | |- | ||
| + | | Nachtdienst ||? ||Zaterdag op zondag|| Gewoon, blijven slapen. | ||
|} | |} | ||
Versie van 27 feb 2012 11:49
Wat moet er nog opgebouwd worden en wie doet wat? (Er past meer dan 1 naam in het veld 'Wie').
| Wat | Wie | Wanneer | en nu langer |
|---|---|---|---|
| Toilet | Lurwah | Za.ochtend | schoonmaken, rollen aanvullen etc... |
| Keuken | Lurwah | Za.ochtend | schoonmaken, klaarzetten spullen, koelkasten aanvullen etc |
| Matehok | BugBlue | Zaterdag | kabels opruimen, zooi naar boven brengen? |
| Museum | BugBlue | Dinsdag | Opruimen, klaarzetten, kabels aanleggen etc zodat het werkt. |
| Storage | ? | ?? | Losse zooi op de grond en in racks opruimen |
| Stofhok | ? | ?? | Gereedschap opruimen, kasten vullen, hout opruimen, ... |
| Soldeerlab | ? | ?? | Opruimen, prullenbak neerzetten, tafels wat leger maken |
| Makerlab | ? | ?? | Opruimen, stofzuigen, speaker connecten. |
| Lezingenzaal | Lurwah | Za.ochtend | Stofzuigen |
| Lounge | ? | ?? | Opruimen, stofzuigen, hout bijvullen, |
| Bar | ? | ?? | Leeg maken, koelkast aanvullen etc... |
| Gaming | ? | ?? | Opruimen, stofzuigen, aanzetten etc... |
| Bibliotheek | ? | ?? | Nieuwe boeken neerzetten, kast inruimen, ... |
| Entree | ? | ?? | Opruimen, stofzuigen, .... |
| Hal | ? | ?? | Spullen naar boven brengen. |
| Inkopen BBQ | ? | ?? | VLEESCH en VEGA, en meer? |
| BBQ | ? | Zaterdag | |
| Bardienst | ? | Zaterdag | |
| Rondleidingen | ? | Zaterdag | Gasten tijdens het feest de space showen |
| Nachtdienst | ? | Zaterdag op zondag | Gewoon, blijven slapen. |