Uit Hack42
k |
|||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| Keuken || [[Gebruiker:Lurwah|Lurwah]] || Za.ochtend || schoonmaken, klaarzetten spullen, koelkasten aanvullen etc | | Keuken || [[Gebruiker:Lurwah|Lurwah]] || Za.ochtend || schoonmaken, klaarzetten spullen, koelkasten aanvullen etc | ||
|- | |- | ||
| − | | Matehok || [[Gebruiker:BugBlue|BugBlue]] || | + | | Matehok || [[Gebruiker:BugBlue|BugBlue]]<br> [[Gebruiker:Stoneshop|Stoneshop]] || voor zaterdag || kabels opruimen, zooi naar boven brengen? |
|- | |- | ||
| − | | Museum || [[Gebruiker:BugBlue|BugBlue]] || Dinsdag || Opruimen, klaarzetten, kabels aanleggen etc zodat het werkt. | + | | Museum || [[Gebruiker:BugBlue|BugBlue]]<br> [[Gebruiker:Stoneshop|Stoneshop]] || Dinsdag || Opruimen, klaarzetten, kabels aanleggen etc zodat het werkt. |
|- | |- | ||
| Storage || ? || ?? || Losse zooi op de grond en in racks opruimen | | Storage || ? || ?? || Losse zooi op de grond en in racks opruimen | ||
| Regel 16: | Regel 16: | ||
| Stofhok || ? || ?? || Gereedschap opruimen, kasten vullen, hout opruimen, ... | | Stofhok || ? || ?? || Gereedschap opruimen, kasten vullen, hout opruimen, ... | ||
|- | |- | ||
| − | | Soldeerlab || | + | | Soldeerlab || [[Gebruiker:Stoneshop|Stoneshop]] || ?? || Opruimen, prullenbak neerzetten, tafels wat leger maken |
|- | |- | ||
| Makerlab || ? || ?? || Opruimen, stofzuigen, speaker connecten. | | Makerlab || ? || ?? || Opruimen, stofzuigen, speaker connecten. | ||
Versie van 27 feb 2012 11:56
Wat moet er nog opgebouwd worden en wie doet wat? (Er past meer dan 1 naam in het veld 'Wie').
| Wat | Wie | Wanneer | en nu langer |
|---|---|---|---|
| Toilet | Lurwah | Za.ochtend | schoonmaken, rollen aanvullen etc... |
| Keuken | Lurwah | Za.ochtend | schoonmaken, klaarzetten spullen, koelkasten aanvullen etc |
| Matehok | BugBlue Stoneshop |
voor zaterdag | kabels opruimen, zooi naar boven brengen? |
| Museum | BugBlue Stoneshop |
Dinsdag | Opruimen, klaarzetten, kabels aanleggen etc zodat het werkt. |
| Storage | ? | ?? | Losse zooi op de grond en in racks opruimen |
| Stofhok | ? | ?? | Gereedschap opruimen, kasten vullen, hout opruimen, ... |
| Soldeerlab | Stoneshop | ?? | Opruimen, prullenbak neerzetten, tafels wat leger maken |
| Makerlab | ? | ?? | Opruimen, stofzuigen, speaker connecten. |
| Lezingenzaal | Lurwah | Za.ochtend | Stofzuigen |
| Lounge | ? | ?? | Opruimen, stofzuigen, hout bijvullen, |
| Bar | ? | ?? | Leeg maken, koelkast aanvullen etc... |
| Gaming | ? | ?? | Opruimen, stofzuigen, aanzetten etc... |
| Bibliotheek | ? | ?? | Nieuwe boeken neerzetten, kast inruimen, ... |
| Entree | ? | ?? | Opruimen, stofzuigen, .... |
| Hal | ? | ?? | Spullen naar boven brengen. |
| Inkopen BBQ | ? | ?? | VLEESCH en VEGA, en meer? |
| BBQ | ? | Zaterdag | |
| Bardienst | ? | Zaterdag | |
| Rondleidingen | ? | Zaterdag | Gasten tijdens het feest de space showen |
| Nachtdienst | ? | Zaterdag op zondag | Gewoon, blijven slapen. |