Uit Hack42
| Regel 22: | Regel 22: | ||
| Hal opruimen || [[Gebruiker:BugBlue|BugBlue]] ([[Overleg gebruiker:BugBlue|overleg]]) || || | | Hal opruimen || [[Gebruiker:BugBlue|BugBlue]] ([[Overleg gebruiker:BugBlue|overleg]]) || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Lounge opruimen || | + | | Lounge opruimen || [[Gebruiker:Spider|Spider]] || || |
|- | |- | ||
| Koelkasten stocken || ? || || | | Koelkasten stocken || ? || || | ||
Versie van 17 sep 2013 20:08
Deze pagina is voor hack42 en deelnemers, voel je vrij om langs te komen en te helpen met inrichten :)
Todo tijdens afterparty
Todo voorbereiding
| Wat | Wie | Done | Opmerkingen |
|---|---|---|---|
| Notificatie drukte/overlast c.q. uitnodiging richting KKN bewoners | Moem | ||
| Hal opruimen | BugBlue (overleg) | ||
| Lounge opruimen | Spider | ||
| Koelkasten stocken | ? | ||
| Matehok organiseren | ? | ||
| Lezingenzaal inrichten | ? | ||
| Partytenten opbouwen | ? | Stitch neemt ze mee | |
| Buiten opruimen | ? | ||
| Soldeerlab opruimen | ? | ||
| Makerlab opruimen | ? | ||
| Stofhok opruimen | ? | ||
| Storage opruimen | ? | ||
| Vossenhol opruimen | WitchDoc (overleg) | ||
| Laserlab opruimen | ? | ||
| Hallen opruimen | ? | ||
| Zolderplafond fixen | Moem (overleg) | ||
| Toiletten schoonmaken | Lurwah (overleg) | ||
| Keuken opruimen | Lurwah (overleg) | +bio-lab | |
| Poort maken | ? | ||
| Bordjes ophangen | ? | ||
| Ruimten afsluiten (op tijd 's avonds) | ? | ||
| Museum aanzetten | ? | ||
| 1px display fixen | ? | ||
| DJ set bouwen/regelen | ? | ||
| Verlichting buiten regelen | SA007 WitchDoc (overleg) | ||
| Achtertuin party-baar maken | ? | ||
| Boodschappen doen | ? | Onderdelen voor Tschunk en Tosti's en Bittergarnituur en Borrelnootjesdingen |
Opmerkingen
- WitchDoc (overleg): Kunnen we wat "straatlampjes"/verlichting van Ohm lenen?
- WitchDoc (overleg): Partytenten dienen voorzien te zijn van;
- Vliegertouw
- retourkaartjes (If you find this item please send an e-mail to ...)