Uit Hack42
| Regel 48: | Regel 48: | ||
| Hallen opruimen || ? || || | | Hallen opruimen || ? || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Zolderplafond fixen || [[Gebruiker:Moem|Moem]] | + | | Zolderplafond fixen || [[Gebruiker:Moem|Moem]] || {{check}} || |
|- | |- | ||
| − | | Toiletten schoonmaken || [[Gebruiker:Lurwah|Lurwah]] | + | | Toiletten schoonmaken || [[Gebruiker:Lurwah|Lurwah]] || || |
|- | |- | ||
| − | | Keuken opruimen || [[Gebruiker:Lurwah|Lurwah]] | + | | Keuken opruimen || [[Gebruiker:Lurwah|Lurwah]] || || +bio-lab |
|- | |- | ||
| Poort maken || ? || || | | Poort maken || ? || || | ||
| Regel 68: | Regel 68: | ||
| Verlichting buiten regelen || [[Gebruiker:SA007|SA007]] [[Gebruiker:WitchDoc|WitchDoc]] ([[Overleg gebruiker:WitchDoc|overleg]]) || || | | Verlichting buiten regelen || [[Gebruiker:SA007|SA007]] [[Gebruiker:WitchDoc|WitchDoc]] ([[Overleg gebruiker:WitchDoc|overleg]]) || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Achtertuin party-baar maken || | + | | Achtertuin party-baar maken || [[Gebruiker:SA007|SA007]] || {{check}} || Achterplaatsje is vrij van gaten, heeft een pad en verlichting |
|- | |- | ||
| Boodschappen doen Makro || ? || || Onderdelen voor Tosti's en Bittergarnituur en Borrelnootjesdingen | | Boodschappen doen Makro || ? || || Onderdelen voor Tosti's en Bittergarnituur en Borrelnootjesdingen | ||
Versie van 17 sep 2013 21:22
Deze pagina is voor hack42 en deelnemers, voel je vrij om langs te komen en te helpen met inrichten :)
Todo tijdens afterparty
Todo voorbereiding
| Wat | Wie | Done | Opmerkingen |
|---|---|---|---|
| Notificatie drukte/overlast c.q. uitnodiging richting KKN bewoners | Moem | ||
| Hal opruimen | BugBlue | ||
| Lounge opruimen | Spider | ||
| Koelkasten stocken | ? | ||
| Matehok organiseren | ? | ||
| Lezingenzaal inrichten | ? | ||
| Partytenten opbouwen | ? | Stitch neemt ze mee | |
| Buiten opruimen | ? | ||
| Soldeerlab opruimen | ? | ||
| Makerlab opruimen | ? | ||
| Stofhok opruimen | ? | ||
| Storage opruimen | ? | ||
| Vossenhol opruimen | WitchDoc (overleg) | ||
| Laserlab opruimen | ? | ||
| Hallen opruimen | ? | ||
| Zolderplafond fixen | Moem | ||
| Toiletten schoonmaken | Lurwah | ||
| Keuken opruimen | Lurwah | +bio-lab | |
| Poort maken | ? | ||
| Bordjes ophangen | ? | ||
| Ruimten afsluiten (op tijd 's avonds) | ? | ||
| Museum aanzetten | ? | ||
| 1px display fixen | ? | ||
| DJ set bouwen/regelen | ? | ||
| Verlichting buiten regelen | SA007 WitchDoc (overleg) | ||
| Achtertuin party-baar maken | SA007 | Achterplaatsje is vrij van gaten, heeft een pad en verlichting | |
| Boodschappen doen Makro | ? | Onderdelen voor Tosti's en Bittergarnituur en Borrelnootjesdingen | |
| Bartap huren bij Sligro | BugBlue | ||
| Hackerbier halen in Kleve | Stoneshop |
Opmerkingen
- WitchDoc (overleg): Kunnen we wat "straatlampjes"/verlichting van Ohm lenen?
- WitchDoc (overleg): Partytenten dienen voorzien te zijn van;
- Vliegertouw
- retourkaartjes (If you find this item please send an e-mail to ...)