Uit Hack42
k |
k |
||
| Regel 21: | Regel 21: | ||
| [[Moem]] || ja || ja || jarig || | | [[Moem]] || ja || ja || jarig || | ||
|- | |- | ||
| − | | [[ | + | | [[Stoneshop]] || ja || ja || ? || |
|- | |- | ||
| jouw naam || || || || | | jouw naam || || || || | ||
|} | |} | ||
Versie van 14 mrt 2014 12:31
| Uitstapje: Bezoek Tehuis voor Bejaarde Computers | |
|---|---|
| Naam | Bezoek Tehuis voor Bejaarde Computers |
| Locatie | Tehuis voor Bejaarde Computers Winssen |
| Datum | april 5, 2014 00:00:00 - april 26, 2014 00:00:00 |
| Contact | denz |
| Info | Bezoek Tehuis voor Bejaarde Computers |
Geert Rolf heeft een 100m2 vloeroppervlak met een hele verzameling "Bejaarde Computers" als museum ingericht. Daar gaan we binnenkort heen.
Het idee is een zaterdag in april, behalve 12 april.
| Naam | 5 april | 19 april | 26 april | Ander voorstel |
|---|---|---|---|---|
| denz | ja | ja | ja | |
| Moem | ja | ja | jarig | |
| Stoneshop | ja | ja | ? | |
| jouw naam |
