Uit Hack42
| Regel 27: | Regel 27: | ||
| [[Gebruiker:Spider|Spider]] & r3boot || jarig || ja || nationale rommelmarktendag || | | [[Gebruiker:Spider|Spider]] & r3boot || jarig || ja || nationale rommelmarktendag || | ||
|- | |- | ||
| − | | [[JanBee]] || - || ja || - || | + | | [[Gebruiker:JanBee|JanBee]] || - || ja || - || |
|- | |- | ||
| jouw naam || - || || - || | | jouw naam || - || || - || | ||
Versie van 26 mrt 2014 19:31
| Uitstapje: Bezoek Tehuis voor Bejaarde Computers | |
|---|---|
| Naam | Bezoek Tehuis voor Bejaarde Computers |
| Locatie | Tehuis voor Bejaarde Computers Winssen |
| Datum | april 5, 2014 00:00:00 - april 5, 2014 00:00:00 |
| Contact | denz |
| Info | Bezoek Tehuis voor Bejaarde Computers |
Geert Rolf heeft een 100m2 vloeroppervlak met een hele verzameling "Bejaarde Computers" als museum ingericht. Daar gaan we binnenkort heen.
Het idee is een zaterdag in april, behalve 12 april.
| Naam | 5 april | 19 april | 26 april | Ander voorstel |
|---|---|---|---|---|
| denz | ja | ja | ja | |
| Moem | ja | ja | jarig | |
| Stoneshop | ja | ja | ? | |
| bix | ja | ja | ja | |
| Spider & r3boot | jarig | ja | nationale rommelmarktendag | |
| JanBee | - | ja | - | |
| jouw naam | - | - |
Het ziet er naar uit dat het de 19e april wordt. Ik zal Geert een bericht daarover sturen en wachten op meer inschrijvingen. denz (overleg) 26 mrt 2014 14:46 (CET)
