Uit Hack42
| Regel 28: | Regel 28: | ||
| [[Gebruiker:Eightdot|Eightdot]] || grote haakse slijper && voorhamer || Nee || durf nog niet te beloven voor $datum | | [[Gebruiker:Eightdot|Eightdot]] || grote haakse slijper && voorhamer || Nee || durf nog niet te beloven voor $datum | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | [[Gebruiker:BugBlue|BugBlue]] || ISS erweiterung && mplayer itsgone.wav || Ik eet ze || Niet op 28/4-7/5 (maar misschien wel) |
|- | |- | ||
| uw tildes hier || ? || ? | | uw tildes hier || ? || ? | ||
|} | |} | ||
Versie van 13 apr 2012 09:05
| breken, hakken, grof geweld: Hokkie-slopen | |
|---|---|
| Naam | Hokkie-slopen |
| Locatie | St. Peterlaan 54, Arnhem |
| Ruimte | duiventil |
| Datum | april 28, 2012 10:10:10 - april 28, 2012 10:15:10 |
| Contact | MacSimski |
| Info | Slopen en afvoeren van een ex-duiventil |
Animo-check voor een gezellige sloop-dag. voor catering wordt gezorgd. opbrengst metalen gaat sowieso naer d'n space. ik verzorg container voor het gips, glas, spaanplaet en dakbedekking. hout > de draeck.
Gezichts, gehoor en hoofd-bescherming zijn een pre.
Handige attributen: kantelzaag, reciprozaag, overtuigende argumenten, haakse slijper zwaar model, foobar xl & xxl, aanhangwagen voor hout > space.
Wie doet er mee
| Wie | Talent | Vega? | Opmerking |
|---|---|---|---|
| MacSimski | Coordinatie en sjouwen | Nee | |
| Stoneshop | Hanteren diverse powertools | Nee | Niet op 28-29/4 |
| dvanzuijlekom | Op de meest onwaarschijnlijke manieren gewond raken | Nee | Ligt nog een beetje aan de uiteindelijke datum |
| Eightdot | grote haakse slijper && voorhamer | Nee | durf nog niet te beloven voor $datum |
| BugBlue | ISS erweiterung && mplayer itsgone.wav | Ik eet ze | Niet op 28/4-7/5 (maar misschien wel) |
| uw tildes hier | ? | ? |
