Uit Hack42
| Regel 33: | Regel 33: | ||
| T490 ||style="text-align:center;"| 6 || i5-8365U || 8GB || 256GB || USB-C || - || | | T490 ||style="text-align:center;"| 6 || i5-8365U || 8GB || 256GB || USB-C || - || | ||
|- | |- | ||
| − | | T14 || || Any will do || || || || || Tsanawo | + | | T14 || || Any will do || || || || || Tsanawo 2 |
|- | |- | ||
| T14 ||style="text-align:center;"| 4 || i5-10310U || 8GB || 256GB || USB-C || - || | | T14 ||style="text-align:center;"| 4 || i5-10310U || 8GB || 256GB || USB-C || - || | ||
| Regel 59: | Regel 59: | ||
| X1 Yoga Gen4 ||style="text-align:center;"| 2 || i5-8365U || 8GB || 256GB || USB-C || Frans Toetsenbord || | | X1 Yoga Gen4 ||style="text-align:center;"| 2 || i5-8365U || 8GB || 256GB || USB-C || Frans Toetsenbord || | ||
|- | |- | ||
| − | | X1 Yoga Gen5 ||style="text-align:center;"| 1 || i5-10310U || 8GB || 256GB || USB-C || - || | + | | X1 Yoga Gen5 ||style="text-align:center;"| 1 || i5-10310U || 8GB || 256GB || USB-C || - || Tsanawo 1 |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versie van 20 aug 2025 15:26
| Project: 40+ Laptops | |
|---|---|
| Naam | 40+ Laptops |
| Door | Tsanawo |
| Status | Planning |
| Madskillz | Wiki |
| Doel / Omschrijving | |
| Gedoneerde laptops zoeken een thuis. | |
| Alle Projecten - Project Toevoegen | |
Er is weer een stapel laptops binnen gekomen. Mocht je interesse hebben in een van de systemen geef dit dan aan bij interesse in de laatste kolom.
Voor de T14 is de "Any will do", mocht je een T14 willen en de specs je weinig uitmaken.
Het plan is; eentje voor jezelf, eentje van wat overblijft klaarmaken voor donatie.
1 laptop per deelenemer.
Heb je voor een project meerdere laptops nodig, neem contact op met het bestuur.
Je kan je interesse en voorkeur aangeven voor meerdere types; zet hiervoor een getal achter je (nick)name, "Tsanawo 1" voor eerste keus, "Tsanawo 2" voor tweede keus. etc. etc.
| Type | Aantal | Processor | Geheugen | Schijf | Type Adapter | Commentaar | Interesse |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T440 | 1 | i5-4300U | 4GB | 180Gb | Square Tip | - | |
| T460 | 3 | i5-6300U | 8GB | 256GB | Square Tip | - | |
| T460 | 1 | i5-6300U | 8GB | 256GB | Square Tip | Frans (?) Toetsenbord | |
| T470 | 5 | i5-6300U | 8GB | 256GB | Square Tip | - | |
| T480 | 7 | i5-8350U | 8GB | 256GB | USB-C | - | |
| T480 | 3 | i5-8350U | 8GB | 256GB | USB-C | Frans (?) Toetsenbord | |
| T490 | 6 | i5-8365U | 8GB | 256GB | USB-C | - | |
| T14 | Any will do | Tsanawo 2 | |||||
| T14 | 4 | i5-10310U | 8GB | 256GB | USB-C | - | |
| T14 | 1 | i5-1135G7 | 8GB | 256GB | USB-C | Frans Toetsenbord | |
| T14 | 2 | i5-1145G7 | 8GB | 256GB | USB-C | - | |
| T14 | 1 | i5-1145G7 | 8GB | 256GB | USB-C | Italiaans Toetsenbord | |
| T14 | 1 | i7-1165G7 | 16GB | 512GB | USB-C | - | |
| T14 | 1 | i7-1165G7 | 16GB | 1TB | USB-C | - | |
| T14 | 2 | i5-1235U | 8GB | 256GB | USB-C | - | |
| T14 | 3 | i5-1245U | 16GB | 256GB | USB-C | - | |
| X1 Yoga Gen2 | 1 | i5-7300U | 8GB | 256GB | USB-C | - | |
| X1 Yoga Gen3 | 4 | i5-8350U | 8GB | 256GB | USB-C | - | |
| X1 Yoga Gen3 | 1 | i5-8350U | 8GB | 256GB | USB-C | AZERTY Toetsenbord | |
| X1 Yoga Gen4 | 2 | i5-8365U | 8GB | 256GB | USB-C | Frans Toetsenbord | |
| X1 Yoga Gen5 | 1 | i5-10310U | 8GB | 256GB | USB-C | - | Tsanawo 1 |
