Uit Hack42
k |
k (→Bestuur: Protip van Erik (TDVenlo)) |
||
| Regel 15: | Regel 15: | ||
|Voorzitter || [[Gebruiker:Lurwah|Lurwah]] || Tijmen Leroi || [mailto:voorzitter@hack42.nl voorzitter@hack42.nl] | |Voorzitter || [[Gebruiker:Lurwah|Lurwah]] || Tijmen Leroi || [mailto:voorzitter@hack42.nl voorzitter@hack42.nl] | ||
|- | |- | ||
| − | |Algemeen persoon || [[Gebruiker:dvanzuijlekom|dvanzuijlekom]] || Dennis van Zuijlekom || [mailto: | + | |Algemeen persoon || [[Gebruiker:dvanzuijlekom|dvanzuijlekom]] || Dennis van Zuijlekom || [mailto:dvanzuijlekom@hack42.nl dvanzuijlekom@hack42.nl] |
|- | |- | ||
|Secretaris || [[Gebruiker:Spider|Spider]] || Sanne Versteegen || [mailto:secretaris@hack42.nl secretaris@hack42.nl] | |Secretaris || [[Gebruiker:Spider|Spider]] || Sanne Versteegen || [mailto:secretaris@hack42.nl secretaris@hack42.nl] | ||
Versie van 3 sep 2021 13:42
| Hack42 Profiel van Bestuur | |
|---|---|
| Naam | Bestuur |
| Rol | Bestuur |
| Is deelnemer | Ja |
| Email Contact | bestuur@hack42.nl |
| Madskillz: | |
| Stichtingschap, Voorzitterschap, Secretarisschap, Penningmeesterschap | |
Mijn Projecten
Mijn Activiteiten
Ik heb mee gedaan aan
Ik ben bij deze bijeenkomsten geweest
Bestuur
Het bestuur bestaat uit
| Voorzitter | Lurwah | Tijmen Leroi | voorzitter@hack42.nl |
| Algemeen persoon | dvanzuijlekom | Dennis van Zuijlekom | dvanzuijlekom@hack42.nl |
| Secretaris | Spider | Sanne Versteegen | secretaris@hack42.nl |
| Penningmeester | BugBlue | Mendel Mobach | penningmeester@hack42.nl |
