Uit Hack42
Versie door Moem (overleg | bijdragen) op 20 feb 2012 om 13:27
Ga naar: navigatie, zoeken

Welkom op de Hack42 wiki. De wiki biedt informatie over projecten, activiteiten en de space. Iedereen die geregistreerd is op deze wiki kan informatie toevoegen en aanpassen.

Ruimtes in ons pand

Hieronder staat een overzicht van alle ruimtes die Hack42 te bieden heeft. Klik op de foto of de tekst om meer te lezen over de ruimte.




Activiteiten Agenda

Natuurlijk ben je van harte welkom om langs te komen tijdens de eerstvolgende bijeenkomst of ons te bezoeken tijdens andere activiteiten. Wil je er ook bij zijn? Klik op de link en zet je naam erbij. Het is voor deelnemers tevens mogelijk een activiteit toe te voegen.

Activiteit Datum Waar
Advent of Code 2025 1 december 2025 Hack42
Haptiviteit 5 december 2025 5 december 2025 18:00:00 Keuken
Haptiviteit 9 december 2025 9 december 2025 18:00:00 Keuken
Bijeenkomst 9 december 2025 9 december 2025 20:00:00 Cruquiusland
Haptiviteit 12 december 2025 12 december 2025 18:00:00 Keuken
Isoleren kun je leren 13 december 2025 11:00:00 Hack42
Haptiviteit 16 december 2025 16 december 2025 18:00:00 Keuken
Hack42's Officiële Introductie 19 december 2025 20:00:00 Hack42
2025 Bestuursvergadering 15 20 december 2025 13:00:00 Hack42
Bijeenkomst 23 december 2025 23 december 2025 20:00:00 Cruquiusland

Agenda verversen
De agenda is nu ook als ical beschikbaar.

Projecten

Naast activiteiten, worden er door onze deelnemers ook projecten uitgedacht en uitgevoerd.
Hieronder enkele willekeurige voorbeelden. Kijk voor een mooi overzicht op de Projectenpagina.

  • BugBlue/Makerbot (Makerbot, Gebruiker:BugBlue, Makerbot een revisie geven zodat die normaal werkt, Gebruiker:BugBlue)
  • Aequitas/Tricopter (Tricopter, Gebruiker:Aequitas, Multicopter met 3 ventilators, Gebruiker:Aequitas)
  • Stitch/theeflood (Theeflood(), Gebruiker:Stitch, Hoeveel theezakjes levert een maand op kantoor op?, Gebruiker:Stitch)
  • Stoneshop/Butterfleee (Butterfleee, Gebruiker:Stoneshop, Een Asus EEE 900 in de behuizing van een IBM 701 "Butterfly", Gebruiker:Stoneshop)
  • Stitch/Polaroids (Polaroids, Gebruiker:Stitch, Met HTML en CSS polaroid effect maken, Gebruiker:Stitch)
  • Dvanzuijlekom/HackInk (HackInk, Gebruiker:Dvanzuijlekom, Kliederen met legacy character output devices, Gebruiker:Dvanzuijlekom)
  • WitchDoc/BusNotifier (BusNotifier, Gebruiker:WitchDoc, De busNotifier toont via een analoge meter wanneer de volgende bus vertrekt, Gebruiker:WitchDoc)
  • MacSimski/Glorious 3d Printing For Better Home Inprovement (3D Printing for Glorious Home Inprovement, Gebruiker:MacSimski, het repareren van schuifderen dmv geprinte opvulstukjes, Gebruiker:MacSimski)
  • Museum Database (MuseumDatabase, Gebruiker:Bix, Gebruiker:Stoneshop, Gebruiker:Denz, Gebruiker:MacSimski, een soort van web-based database content management systeem voor cutting edge museum collectie beheer, Gebruiker:Bix, Gebruiker:Stoneshop, Gebruiker:Denz, Gebruiker:MacSimski)
  • RickDeckardt/SpaceStateSwitch (SpaceStateSwitch, Gebruiker:RickDeckardt, Een coole schakelaar die de spacestate twittert/irc/etc met rudimentaire api, Gebruiker:RickDeckardt)
... meer resultaten

Beschermheer

Chrietbrauw.ani.gifChriet Titulaer: Velen van ons kennen hem als de meest snorloze man van Nederland. Hij heeft met zijn programma 'Wondere Wereld' ons de eerste inspiratie gegeven om met techniek bezig te gaan. Daarom hebben we hem als onze beschermheer gekozen. Om dit te vieren hebben we zelfs een nieuwe 'smiley' ontworpen, de 'Chriet-smiley', gebruik hem spaarzaam: {:-)}

Hier een set afleveringen van Wondere Wereld uit de jaren 80: http://chriettitulaer.com/

Het geheel klinkt wellicht enigszins futuristisch, maar ik durf u bij deze te voorspellen dat over 20 jaren van nu de elektrische tandenborstel het gezichtsbepalende element van de meerderheid der Nederlandse wastafels zal zijn -Chriet Titulaer, 1987

Meer info over het Chriet-project op de Jansplaats

De Wiki

Wegwijs worden op deze website doe je door de bondige handleiding voor nieuwe wiki gebruikers te checken. Kun je iets alsnog niet vinden? Stuur dan je vraag naar bestuur@hack42.nl of vraag het op netwerk: irc.oftc.net, kanaal: #hack42 (dit werkt waarschijnlijk sneller).